Zoeken naar
Locatie
Afstand
Prijs van/tot
Rubriek

Netwerken

HP V1405-5 Ethernet Switch
  • Foto's

HP V1405-5 Ethernet Switch € 14,99

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Beschikbaarheid: op voorraad Type: Netwerkkaart Omschrijving: Nu te koop bij Used Products Amersfoort | met garantie: HP V1405-5 Ethernet Switch Beschrijving: Ethernet Switch Dit product is getest en functioneert volledig. Garantie: 1 maand Prijs elders/nieuwprijs: € niet meer verkrijgbaar Bij ons: €14,99 Adverteerder: Naam: Used Products Amersfoort Tel: 0334653721 Klik op de link onderaan de pagina om direct te bestellen Reserveren is mogelijk bij aanbetaling/vooruitbetaling of telefonische afspraak. TIP : Zie voor nog mee ...

€ 14,99 Vandaag Amersfoort, UT
Zonet 2-port mini KVM Switch kvm3102
  • Foto's

Zonet 2-port mini KVM Switch kvm3102 € 19,99

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Beschikbaarheid: op voorraad Type: Netwerkkaart Omschrijving: Nu te koop bij Used Products Amersfoort | met garantie: Zonet 2-port mini KVM Switch kvm3102 Beschrijving: Zonet 2-port mini KVM Switch kvm3102 Dit product is getest en functioneert volledig. Garantie: 1 maand Prijs elders/nieuwprijs: € niet meer verkrijgbaar Bij ons: €19,99 Adverteerder: Naam: Used Products Amersfoort Tel: 0334653721 Klik op de link onderaan de pagina om direct te bestellen Reserveren is mogelijk bij aanbetaling/vooruitbetaling of telefonische a ...

€ 19,99 3 dagen Amersfoort, UT
Black Box ServSwitch Wizard VGA
  • Foto's

Black Box ServSwitch Wizard VGA € 29,99

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Beschikbaarheid: op voorraad Type: Netwerkkaart Omschrijving: Nu te koop bij Used Products Amersfoort | met garantie: Black Box ServSwitch Wizard VGA Beschrijving: Black Box ServSwitch Wizard VGA Dit product is getest en functioneert volledig. Garantie: 1 maand Prijs elders/nieuwprijs: € niet meer verkrijgbaar Bij ons: €29,99 Adverteerder: Naam: Used Products Amersfoort Tel: 0334653721 Klik op de link onderaan de pagina om direct te bestellen Reserveren is mogelijk bij aanbetaling/vooruitbetaling of telefonische afspraak. T ...

€ 29,99 3 dagen Amersfoort, UT
Z.G.A.N Netgear R6300 super snelle router in originele doos
  • Bieden
  • Foto's

Z.G.A.N Netgear R6300 super snelle router in originele doos € 80

Wegens overcompleet een zeer snelle goedwerkende Netgear R6300 wifi router compleet met alle benodigde kabels De router heeft een snellelijn en een super snellelijn en een apparte gastenlijn. Hij is zeer geschikt voor film,s met draadloos Hd streaming. Alles in originele doos.

€ 80 4 dagen Geldrop, NB
Infineon 2Gb SFP transceiver 850nm
  • Foto's

Infineon 2Gb SFP transceiver 850nm € 15

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Zo goed als nieuw Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: INFINEON Infineon 2Gb SFP transceiver 850nm V23818-M305-B57 Inventory description: Infineon 2Gb SFP transceiver 850nm Adverteerder: Naam: Ixus Trade Tel: 0104155155 Wilt u meerdere stuks hebben of extra onderdelen? Neem contact met ons op. Ook voor moelijk te vinden artikelen en/of spoedgevallen. Wij zijn 5 dagen per week open tussen 09.00 en 18.00 uur (weekends en buiten openingstijden alleen op afspraak). Alle prijzen zijn inclusief BTW, af locatie Rotterdam, met 1 jaar garantie. ...

€ 15 4 dagen Rotterdam, ZH
3COM 1000 BASE-T SFP tranceiver for SWITCH 4500

3COM 1000 BASE-T SFP tranceiver for SWITCH 4500 € 31

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: 3COM 1000 BASE-T SFP tranceiver for SWITCH 4500 3CSFP93-4500 Inventory description: 1000 BASE-T SFP tranceiver for SWITCH 4500 Adverteerder: Naam: Ixus Trade Tel: 0104155155 Wilt u meerdere stuks hebben of extra onderdelen? Neem contact met ons op. Ook voor moelijk te vinden artikelen en/of spoedgevallen. Wij zijn 5 dagen per week open tussen 09.00 en 18.00 uur (weekends en buiten openingstijden alleen op afspraak). Alle prijzen zijn inclusief BTW, af locatie Rotterdam, met 1 jaar garantie. ...

€ 31 4 dagen Rotterdam, ZH
JDSU TRANSCEIVER 4G 1000BASESX
  • Foto's

JDSU TRANSCEIVER 4G 1000BASESX € 8

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Zo goed als nieuw Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: GENERIC JDSU TRANSCEIVER 4G 1000BASESX 64P0308 Inventory description: JDSU TRANSCEIVER 4G 1000BASESX Attributes: Used In: PC Adverteerder: Naam: Ixus Trade Tel: 0104155155 Wilt u meerdere stuks hebben of extra onderdelen? Neem contact met ons op. Ook voor moelijk te vinden artikelen en/of spoedgevallen. Wij zijn 5 dagen per week open tussen 09.00 en 18.00 uur (weekends en buiten openingstijden alleen op afspraak). Alle prijzen zijn inclusief BTW, af locatie Rotterdam, met 1 jaar gar ...

€ 8 4 dagen Rotterdam, ZH
HP StorageWorks SAN Director 2/128 incl 8x 16Port
  • Foto's

HP StorageWorks SAN Director 2/128 incl 8x 16Port € 1.800

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: HP StorageWorks SAN Director 2/128 incl 8x 16Port FC Modules, 2PSU AA982-63001/8X16PORT Licenses: Web license Zoning license Fabric license Remote Switch license Extended Fabric license Fabric Watch license Performance Monitor license Trunking license Accessories: 5 x 356374-001 StorageWorks SAN Director 16-Port FC Switching Module (356374-001/16SFP, AD504-63001, AD504-63001/NOSFP) with : 16 x 292003-001 2Gbps Short Wave SFP Module (300834-B21, 5697-4896) 2 x A7990A HP STORAGEWORKS SAN DIREC ...

€ 1.800 4 dagen Rotterdam, ZH
CHECKPOINT UTM-1 EDGE X VPN FireWall Router
  • Foto's

CHECKPOINT UTM-1 EDGE X VPN FireWall Router € 35

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Switch Omschrijving: CHECKPOINT UTM-1 EDGE X VPN FireWall Router SBX-166LHGE-5 Inventory description: UTM-1 EDGE X VPN FireWall Router Adverteerder: Naam: Ixus Trade Tel: 0104155155 Wilt u meerdere stuks hebben of extra onderdelen? Neem contact met ons op. Ook voor moelijk te vinden artikelen en/of spoedgevallen. Wij zijn 5 dagen per week open tussen 09.00 en 18.00 uur (weekends en buiten openingstijden alleen op afspraak). Alle prijzen zijn inclusief BTW, af locatie Rotterdam, met 1 jaar garantie. Dit artikel kan ook ...

€ 35 4 dagen Rotterdam, ZH
IBM 4Gbps MMF Transceiver 22R6442
  • Foto's

IBM 4Gbps MMF Transceiver 22R6442 € 3,15

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: IBM 4Gbps MMF Transceivers 22R6442 Nomenclature analogs: PICOLIGHT PICOLIGHT 4GBPS MULTI-RATE FIBRE PLRXPL-VE-SG4-64-N Where used: IBM SYSTEM STORAGE EXP810 1812-81A Inventory description: 4Gbps MMF Transceivers Adverteerder: Naam: Ixus Trade Tel: 0104155155 Wilt u meerdere stuks hebben of extra onderdelen? Neem contact met ons op. Ook voor moelijk te vinden artikelen en/of spoedgevallen. Wij zijn 5 dagen per week open tussen 09.00 en 18.00 uur (weekends en buiten openingstijden alleen op af ...

€ 3,15 4 dagen Rotterdam, ZH
CISCO 73-7757-03 2-Port SFP Module for 3750 Switch
  • Foto's

CISCO 73-7757-03 2-Port SFP Module for 3750 Switch € 15

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: CISCO 73-7757-03 2-Port SFP Module for 3750 Switches 73-7757-03 Inventory description: 73-7757-03 2-Port SFP Module for 3750 Switches Adverteerder: Naam: Ixus Trade Tel: 0104155155 Wilt u meerdere stuks hebben of extra onderdelen? Neem contact met ons op. Ook voor moelijk te vinden artikelen en/of spoedgevallen. Wij zijn 5 dagen per week open tussen 09.00 en 18.00 uur (weekends en buiten openingstijden alleen op afspraak). Alle prijzen zijn inclusief BTW, af locatie Rotterdam, met 1 jaar gar ...

€ 15 4 dagen Rotterdam, ZH
CISCO 1802/K9 ADSLoISDN Router /w 8xLAN, Firewall
  • Foto's

CISCO 1802/K9 ADSLoISDN Router /w 8xLAN, Firewall € 65

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Router Omschrijving: CISCO 1802/K9 ADSLoISDN Router /w 8xLAN, Firewall, IDS, 3DES CISCO1802/K9 Tested And Factory Reseted. Without Rackmount. Have Scratches On Corpus. RAM: 256MB. Flash Memory: 64MB. Inventory description: 1802/K9 ADSLoISDN Router /w 8xLAN, Firewall, IDS, 3DES Adverteerder: Naam: Ixus Trade Tel: 0104155155 Wilt u meerdere stuks hebben of extra onderdelen? Neem contact met ons op. Ook voor moelijk te vinden artikelen en/of spoedgevallen. Wij zijn 5 dagen per week open tussen 09.00 en 18.00 uur (weekend ...

€ 65 4 dagen Rotterdam, ZH
CISCO 1Port ADSLoverISDN WAN Interface Card HWIC-1
  • Foto's

CISCO 1Port ADSLoverISDN WAN Interface Card HWIC-1 € 40

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Zo goed als nieuw Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: CISCO 1Port ADSLoverISDN WAN Interface Card HWIC-1ADSLI Nomenclature substitutes: CISCO 1Port ADSLoverISDN WAN Interface Card 73-9933-06 CISCO 1Port ADSLoverISDN WAN Interface Card 73-9308-05 Adverteerder: Naam: Ixus Trade Tel: 0104155155 Wilt u meerdere stuks hebben of extra onderdelen? Neem contact met ons op. Ook voor moelijk te vinden artikelen en/of spoedgevallen. Wij zijn 5 dagen per week open tussen 09.00 en 18.00 uur (weekends en buiten openingstijden alleen op afspraak). Al ...

€ 40 4 dagen Rotterdam, ZH
EMC EMC2 DS-24M2 24-Port Gigabit Fibre Switch
  • Foto's

EMC EMC2 DS-24M2 24-Port Gigabit Fibre Switch € 250

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: EMC EMC2 DS-24M2 8-Port Gigabit Fibre 118032296 Tested And Factory Reseted. Does Not Include Rackmount. 24-Port Active. Accessories: 8 x V23848-M305-C56W Infineon Transceiver Gbic Module Inventory description: EMC2 DS-24M2 8-Port Gigabit Fibre Adverteerder: Naam: Ixus Trade Tel: 0104155155 Wilt u meerdere stuks hebben of extra onderdelen? Neem contact met ons op. Ook voor moelijk te vinden artikelen en/of spoedgevallen. Wij zijn 5 dagen per week open tussen 09.00 en 18.00 uur (weekends en bu ...

€ 250 4 dagen Rotterdam, ZH
CISCO WIC-1SHDSL module for Cisco 2800 series WIC-
  • Foto's

CISCO WIC-1SHDSL module for Cisco 2800 series WIC- € 28

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Zo goed als nieuw Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: CISCO WIC-1SHDSL module for Cisco 2800 series WIC-1SHDSL Nomenclature substitutes: CISCO Cisco WIC-1SHDSL 1-port WAN 800-08279-05 Where used: CISCO 1841 Integrated Services Router CISCO184CISCO 2600 Series Modular Access Router CISCO2691/256/32/NR Inventory description: WIC-1SHDSL module for Cisco 2800 series Adverteerder: Naam: Ixus Trade Tel: 0104155155 Wilt u meerdere stuks hebben of extra onderdelen? Neem contact met ons op. Ook voor moelijk te vinden artikelen en/of spoedgevall ...

€ 28 4 dagen Rotterdam, ZH
Cisco Blank Faceplate for HWIC Slot
  • Foto's

Cisco Blank Faceplate for HWIC Slot € 25

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: CISCO Cisco Blank Faceplate for HWIC Slot for Cisco Integrated Service Inventory description: Cisco Blank Faceplate for HWIC Slot for Cisco Integrated Service Photos are for the illustration purposes only! You will get a used item, no original packaging, boxes, etc. Adverteerder: Naam: Ixus Trade Tel: 0104155155 Wilt u meerdere stuks hebben of extra onderdelen? Neem contact met ons op. Ook voor moelijk te vinden artikelen en/of spoedgevallen. Wij zijn 5 dagen per week open tussen 09.00 en 1 ...

€ 25 4 dagen Rotterdam, ZH
3COM SuperStack 3 4300 48-port Switch With Rackmou
  • Foto's

3COM SuperStack 3 4300 48-port Switch With Rackmou € 35

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Switch Omschrijving: 3COM SuperStack 3 4300 48-port Switch With Rackmount Tested And Factory Reseted. Include Rackmount. Inventory description: SuperStack 3 4300 48-port Switch With Rackmount Adverteerder: Naam: Ixus Trade Tel: 0104155155 Wilt u meerdere stuks hebben of extra onderdelen? Neem contact met ons op. Ook voor moelijk te vinden artikelen en/of spoedgevallen. Wij zijn 5 dagen per week open tussen 09.00 en 18.00 uur (weekends en buiten openingstijden alleen op afspraak). Alle prijzen zijn inclusief BTW, af lo ...

€ 35 4 dagen Rotterdam, ZH
NMB 24VDC 0.13A 80mm x 25mm 2-wire Fan | for Cisco
  • Foto's

NMB 24VDC 0.13A 80mm x 25mm 2-wire Fan | for Cisco € 12

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: NMB 24VDC 0.13A 80mm x 25mm 2-wire Fan | for Cisco 3640 3110KL-05W-B47 Inventory description: 24VDC 0.13A 80mm x 25mm 2-wire Fan | for Cisco 3640 Adverteerder: Naam: Ixus Trade Tel: 0104155155 Wilt u meerdere stuks hebben of extra onderdelen? Neem contact met ons op. Ook voor moelijk te vinden artikelen en/of spoedgevallen. Wij zijn 5 dagen per week open tussen 09.00 en 18.00 uur (weekends en buiten openingstijden alleen op afspraak). Alle prijzen zijn inclusief BTW, af locatie Rotterdam, me ...

€ 12 4 dagen Rotterdam, ZH
HP ProCurve 4000M Switch Engine Module
  • Foto's

HP ProCurve 4000M Switch Engine Module € 10

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: HP ProCurve 4000M Switch Engine Module 5064-2105 Inventory description: ProCurve 4000M Switch Engine Module Adverteerder: Naam: Ixus Trade Tel: 0104155155 Wilt u meerdere stuks hebben of extra onderdelen? Neem contact met ons op. Ook voor moelijk te vinden artikelen en/of spoedgevallen. Wij zijn 5 dagen per week open tussen 09.00 en 18.00 uur (weekends en buiten openingstijden alleen op afspraak). Alle prijzen zijn inclusief BTW, af locatie Rotterdam, met 1 jaar garantie. Dit artikel kan ook ...

€ 10 4 dagen Rotterdam, ZH
CISCO VIC-2E/M 2-Port Voice Interface Card
  • Foto's

CISCO VIC-2E/M 2-Port Voice Interface Card € 15

Computers en Software Netwerkkaarten, Routers en Switches Kenmerken: Conditie: Gebruikt Levering: Ophalen of Verzenden Type: Netwerkkaart Omschrijving: CISCO VIC-2E/M 2-Port Voice Interface Card VIC-2E/M Inventory description: VIC-2E/M 2-Port Voice Interface Card Adverteerder: Naam: Ixus Trade Tel: 0104155155 Wilt u meerdere stuks hebben of extra onderdelen? Neem contact met ons op. Ook voor moelijk te vinden artikelen en/of spoedgevallen. Wij zijn 5 dagen per week open tussen 09.00 en 18.00 uur (weekends en buiten openingstijden alleen op afspraak). Alle prijzen zijn inclusief BTW, af locatie Rotterdam, met 1 jaar garantie. Dit artikel kan ...

€ 15 4 dagen Rotterdam, ZH
Toon per pagina
Vorige 1 2 3 4 5 ... 22
Advertenties 1 t/m 20 van totaal 433
RSS Feed