Hand and Soul - Dante Gabriel rossetti - 1928 One of 325 numbered copies on Dutch paper van Gelder printed in red and black (This is copy 231). Printed by Joh. Enschedé en Zonen Onbekend exemplaarnummer |
€ 25 |
5 dagen |
1 |
Amsterdam, NH |
Kleur bekennen - - 1984 Stichting Naughty People Vormg.: Eric Wittenberns. Oplage: 48 ex. Experimentele uitgave; druksels in de meest flamboyante kleuren. [Van Delft/Thomassen 2894]. * De favoriete uitgave van de uitgevers zelf volgens Drukkers in de marge (1985) p. 77. Dit is nr. 1 van 48. Afwijkende binding: Papieren omslag |
€ 30 |
5 dagen |
1 |
Amsterdam, NH |
Zauberkabinet - - 1900 Eine Auswahl leicht ausführbarer, höchst interessanter Taschenspielerkunststücke zum Selbstunterricht Good copy, rare. Good copy, rare. |
€ 35 |
5 dagen |
1 |
Amsterdam, NH |
|
Vier brieven - Gerard & HOOFT, Jotie 't reve - 1985 oplage 180 exemplaren gesigneerd door Gerard Reve. Nummer 172/180 |
€ 225 |
5 dagen |
2 |
Amsterdam, NH |
Porno - IRVINE welsh - 2002 first edition signed by author Afwijkende binding: Linnen band met stofomslag |
€ 30 |
5 dagen |
2 |
Amsterdam, NH |
Vom Baue des menschlichen Körpers - S.T. sömmering - 1801 Vierter Theil: Gefässlehre Sömmering was one of the most important anatomists in the history of medicine and mayby one of the last "uomo universalis". His studies are still important till today. Second edition and fourth part of his "collected works" on the human body. This volume mainly on cardiology. Good copy. Sömmering was one of the most important anatomists in the history of medicine and mayby one of the last "uomo universalis". His studies are still important till today. Second edition and fourth part of his "collected works" on the human body. This volume mainly on cardiology. ... |
€ 175 |
5 dagen |
1 |
Amsterdam, NH |
De aesthetiek der Vrouwen-handwerken - J.W.A. naber - 1908 Zeer goed exemplaar. Band licht geschaafd. Zeer goed exemplaar. Band licht geschaafd. Afwijkende binding: Linnen band |
€ 20 |
5 dagen |
4 |
Amsterdam, NH |
Sammtliche schriften - - 1786 10 delen 10 delen |
€ 225 |
5 dagen |
1 |
Amsterdam, NH |
Vogelvreugd. Een Prenteboek voor de Lieve Jeugd - T. v. hoytema - 1904 Ontworpen en op steen gebracht door T. v. Hoytema Eerste druk. Nieuwe Kunst prentenboek van Jugendstil kunstenaar Theo van Hoytema (1863-1917), met 36 fraaie kleurenlitho's met kunstenaarsimpressies van vogels (eenden, kippen, fazanten, etc.). De laatste van de vijf kinderboeken die de kunstenaar maakte in het Fin-de-Siècle. - De Bodt/Kapelle p. 126-127, 240;The Children's World of Learning 3702 Met ex libris op schutblad van A. Trouwborst naar ontwerp van Jac. Knol. Uiteinden rug heel licht beschadigd en pagina's ietwat los. - Mooi exemplaar. |
€ 195 |
5 dagen |
1 |
Amsterdam, NH |
Boexken Van Der Officien Ofte Dienst Der Missen - Simon van venlo - 1982 Little Book Of The Offices Or Service Of The Mass Naar de druk van Matthia van der Goes verschenen te Antwerpen in 1481 en bewaard in de Hessische Landes- und Hochschulbibliothek te Darmstadt (Inc. II 801). Eerste deel is een anastatische herdruk van het boexen, tweede deel is commentaar. Boekjes prima, in licht onfrisse schuifdoos. Uitgegeven door dr. Ludo Simons. Naar de druk van Matthia van der Goes verschenen te Antwerpen in 1481 en bewaard in de Hessische Landes- und Hochschulbibliothek te Darmstadt (Inc. II 801). Eerste deel is een anastatische herdruk van het boex ... |
€ 20 |
5 dagen |
1 |
Amsterdam, NH |
Almanak voor de Provincie Noord-Brabant...1887-1888 - - 1887 ...waarachter is gevoegd Adresboek der Stad 's-Hertogenbosch Met vele adressen, naamlijsten, bestuursindelingen etc.etc.Adreslijst van 's-Hertogenbosch bevat naast de namen ook de beroepen van genoemde ingezetenen.Achterin het boekje vele interessante advertenties op verschillend gekleurd papier.Katernen raken wat los; her en der wat oude aantekeningen, maar verder prima exemplaar. Met vele adressen, naamlijsten, bestuursindelingen etc.etc.Adreslijst van 's-Hertogenbosch bevat naast de namen ook de beroepen van genoemde ingezetenen.Achterin het boekje vele interessante advertenties ... |
€ 35 |
5 dagen |
4 |
Amsterdam, NH |
Sonnetten - Hugo claus - 1987 Relatiegeschenk van de uitgeverij. Genummerde oplage 500 exemplaren. Gaaf ex. # Hugo Claus – Voor twaalf lezers en een snurkende recensent. Bibliografie, nr. 156.2A Eerste uitgave. # Hugo Claus – Voor twaalf lezers en een snurkende recensent. Bibliografie, nr. 156.1 |
€ 7,50 |
5 dagen |
1 |
Amsterdam, NH |
Olympia 1936 - - 1936 Die Olypische Spiele 1936 in Berlin und Garmisch-Partenkirchen Band 1 + Band 2 No dustjackets, Spines slightly discoloured. Edges original bindings with shelf-wear. |
€ 50 |
5 dagen |
1 |
Amsterdam, NH |
The work of G. Rietveld architect - T.M. brown - 1958 dustwrapper worn some small tears. slightly discoloured. |
€ 150 |
5 dagen |
1 |
Amsterdam, NH |
De koele minnaar - Hugo claus - 1956 Cf. Hugo Claus voor twaalf lezers, nr. 20.1 Eerste editie Stofomslag met kleine scheurtjes, rug verkleurd |
€ 40 |
5 dagen |
1 |
Amsterdam, NH |
Amstelstroom in zes zangen, de - N. S. van winter - 1755 acht delen acht delen |
€ 795 |
5 dagen |
1 |
Amsterdam, NH |
La Fondation Marguerite et Aimé Maeght - - 1974 4to. Special issue of Derrière le Miroir, on the occasion of the tenth anniversary of the Fondation. Bindwijze: Linnen band met stofomslag Different binding: Gekartonneerd met stofomslag |
€ 25 |
5 dagen |
1 |
Amsterdam, NH |
Oeuvres de A. René le Sage - A. rené le sage - 1828 ornées de gravures Uitgave in 12 delen. Met gravures. Inhoud roestvlekkig. Halflederen banden met enkele lichte beschadigingen. Leuke set! Uitgave in 12 delen. Met gravures. Inhoud roestvlekkig. Halflederen banden met enkele lichte beschadigingen. Leuke set! |
€ 175 |
5 dagen |
1 |
Amsterdam, NH |
Vaderlandsche Historie - J. wagenaar - 1752 - 1759 Vervattende de geschiedenissen der Vereenigde Nederlanden inzonderheid die van Holland van de vroegste tyden af. Standaardwerk met betrekking tot de Nederlandse geschiedenis. Van de 21 delen van deze reeks ontbreekt deel 19. De 68 kopergravures, bestaande uit uitvouwbare kaarten, portretten, gezichten en overige afbeeldingen komt niet overeen met het totale aantal afbeeldingen wat de gezamenlijke reeks zouden moeten tellen. De halflederen banden zijn goudgestempeld en geribd en uitgegeven in octavo formaat 8o (Circa 21 x 13 x 4 cm.) Geïllustreerd Incomplete reeks, incompleet aantal afbeelding ... |
€ 395 |
6 dagen |
7 |
Amsterdam, NH |
Bucolica Georgica et Aeneis. - P. virgili maronis - 1789 Gebonden in een fraaie halflederen goudgestempelde geribde boekband met handgemarmerde schutbladen. Uitgegeven in kwartoformaat 4o (Circa 33 x 26,5 x 3.5 cm.) De Latijnse tekst leest comfortabel ten gevolge van elegante bladspiegel. Eerste editie Decoratieve antiquarische boekband met goudgestempelde titel en florale motieven die later om het boekblok is gezet. Het gevolg hiervan is dat het oorspronkelijke boekblok nog perfect in de band ligt. Al met al een aantrekkelijke uitgave van een wereldberoemde tekst. |
€ 250 |
6 dagen |
7 |
Amsterdam, NH |