inloggen | registreren
Zoek
Home > Rubrieken > Vakantie & reizen > Europa - Belgie > Altijd mooi in de Ardennen!

Op zoek naar een huisje voor uw vakantie???
Of voor een week/weekendje zomaar tussen door???

Kom naar Ny-Lân, vakantiehuis tot 8 personen met geweldig uitzicht over de Ny-vallei in de Belgische Ardennen. Het is rustig gelegen, vlakbij Hotton, Durbuy en Barveaux.
Pal naast het huis begint al een bos.
Prima geschikt voor gezinnen met kinderen; ledikantje, kinderstoel, speelruimte binnen en groot grasveld met schommel.
Ook geschikt voor minder validen omdat er twee slaapkamers en de badkamer beneden gelegen zijn.
In de omgeving zijn vele outdoor-activiteiten mogelijk.
Zo kunt u in de zomer kanoën, zwemmen, klimmen, fietsen, mountainbiken, vissen, wandelen en verschillende survival activiteiten in de omgeving doen. Maar ook in de herfst en winter is het hier volop genieten. Wat dacht u van een wandeling in een prachtig herfstbos om daarna bij het kampvuur warme choco te drinken?
Wanneer er sneeuw ligt kun je zelfs skiën en langlaufen in de buurt!!!! Dus waarom zo ver rijden?
Er zijn vele leuke plaatsjes om te verkennen. Daarnaast zijn er kastelen en musea te bezoeken in de omgeving. En er zijn vele restaurants die een gastronomisch bezoekje zeker waard zijn.
Voor kinderen is er ook in de omgeving genoeg te doen; zwembad, midgetgolfbaan, stoomtreintje, speeltuin enz. Neem maar een kijkje op de site voor leuke tips.

Kom naar onze website voor een indruk van het huis en de omgeving.
Pak een weekend of een week, al vanaf €198. Kijk op de site voor de actuele bezettingskalender.

Tot ziens in Ny-Lân!



Meer info:
http://www.ardennen-vakanties.nl/
  
  
  

Adverteerder

Naam Kooistra
PlaatsSchiedam
ProvincieZuid-Holland
LandNederland
Aantal advertenties1
Sinds8 November 2007 21:40
Positie51.912957,4.383154

Advertentienummer: 1135523

Tip de redactie: