MY iMenso biedt u de mogelijkheid om de moderne versie van een munt/medaillon te dragen op een eigentijdse manier. MY iMenso heeft daarvoor een speciale munthouder. In deze MY iMenso munthouder kunt u een munt met of zonder zirkonia`s plaatsen, maar ook munten van
Agaat Camee,
Schelp munten,
Gravure munten,
Sphérique munten,
Naam munten,
half-edelstenen, moderne of oude munten. De MY iMenso munthouder wordt uitgevoerd in 925 sterling zilver dat gedoubleerd is met rhodium, 14-karaat goud of rosé-goud en wordt al dan niet rondom voorzien van kleurloze zirkonia`s.
De MY iMenso munt-houder kan uitstekend gecombineerd worden met een van de speciaal daarvoor ontwikkelde colliers. De munthouder is aan beide zijden draagbaar, waardoor u beide zijden van de munt afzonderlijk kunt tonen. De munthouder is leverbaar in twee maten, waarbij de binnenmaten 33 en 24 mm zijn.
De 24 mm munthouder is ook geschikt om te dragen in combinatie met een bedelarmband van bijvoorbeeld
iMenso, Pandora, Pippa Dippa, SilveRado, SimStars, Tedora, enz. Elke munthouder kan bovendien gedragen worden in combinatie met
Munt oorbellen. U zult anderen weten te verbazen door de bijzondere samenstellingen die u zelf kunt creëren met deze munten.
MY iMenso is ook uitwisselbaar met andere merken!De munten van MY iMenso zijn onderling uitwisselbaar met munten van andere merken zoals Mi Moneda en Quoins.
Gratis verzending in heel Europa
Aangesloten bij het mkbOK - keurmerk
Betaal met
Paypal of
iDEAL
Supersnelle levering: Vandaa
Meer info:
http://link.advertentieplanet.nl/mn/1531225Bekijk alle advertenties van It's Beautiful - Online Juwelier